VASITAM'A GİRİŞ
Şifremi Unttum HEMEN KAYDOL


Sık Sorulan Sorular

Sipariş Öncesi

Ürün orijinal mi?

Sitemiz üzerinde satışa sunulan ürünlerin hepsi orijinal olup, tedarikçi ya da yetkili distribütör firmalardan temin edilerek garanti belgeli faturalı olarak satışa sunulmaktadır.

Eğer sitemizden satın aldığınız bir ürünün, orijinal olmadığıyla ilgili kaygınız var ise; Üyeliğiniz üzerinde "İletişim" sayfasından/ 0212 472 46 32 (Çağrı Merkezi) Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.


Ödeme

Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

Vasitam.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunur. Bu anahtar, tarayıcınız aracılığıyla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslara karşı korunacağının güvencesidir. Ayrıca Vasitam.com'dan yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. EV SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

3D Secure nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.


Kargo

Bulunduğum adrese kargo teslimatı yapılıyor mu ?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapıyor ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir.

Teslimatımı yapacak kargo şirketini değiştirmek istiyorum.

Siparişinizi oluşturma aşamasında tercih ettiğiniz kargo firması sipariş verildikten sonra değiştirilemez.

Ayrıca üyeliğinizle "İletişim" sayfasından, Webchat uygulaması aracılığıyla online olarak veya 0212 472 46 32 numaralı müşteri hizmetlerimizden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Siparişimdeki ürünlerin kargo takip numarasına nasıl ulaşabilirim ?

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra kargo takip bilgileriniz size SMS veya e-posta aracılığıyla iletilir.

Bu bilgilendirme size ulaşmadıysa Vasitam'a üye girişi yaptıktan sonra sırasıyla "Bana Özel - Siparişlerim " adımlarını izleyerek kargo takip bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Siparişiniz "Gönderildi" statüsünde görünmesine rağmen kargo bilgilerine ulaşamıyorsanız üyeliğinizle "letişim" sayfasından, Webchat uygulaması aracılığıyla online olarak veya 0212 472 46 32 numaralı müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.


Teslimat

Siparişim bana ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüzün hazırlanması ve faturalama işlemlerinin yapılmasının ardından siparişiniz kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasından alabilirsiniz.

Siparişinizin teslimatını yapacak kargo firmasının bilgisine sırasıyla "Hesabım - Siparişlerim - Sipariş Detayı" sayfasından ulaşabilirsiniz.

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Vasitam.com’dan verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde kargo teslim fişini imzaladıktan sonra, kargo ambalajında sorun olmasa bile, kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüşse kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatıp bizimle iletişime geçmelisiniz.

Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?

Çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.

Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.